II Łódzka Wigilia

17 grudnia na Rynku Starego Miasta odbędzie się II Łódzka Wigilia czyli świąteczne spotkanie wszystkich łodzian, które rozpocznie się o godz. 12. W programie - jak przed rokiem - świąteczny poczęstunek, pyszne ciasta, wspólne kolędowanie oraz prezenty od św. Mikołaja.

- Zapraszamy serdecznie wszystkich łodzian bez względu na ich status społeczny, materialny, wyznanie czy przekonania, Łódź jest miastem otwartym i tolerancyjnych, dlatego każdy jest na Wigilii mile widzianym gościem - mówi Tomasz Trela, wiceprezydent Łodzi.

Podobnie jak przed rokiem wydarzenie jest finansowane z dobrowolnych wpłat darczyńców: ludzi dobrej woli, firm, organizacji pozarządowych, którym idea wspólnego świętowania się podoba.

- Łodzianie organizują spotkanie łodzianom, miasto nie dokłada do tej imprezy złotówki, podobnie jak MOPS - dodał wiceprezydent Trela. - Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć to wydarzenie - zapraszam i zachęcam.

Elżbieta Jaszczak, wicedyrektor MOPS, zapewnia, że smakołyków nie zabraknie, a na najmłodszych gości będą czekać niespodzianki, które przyniesie święty Mikołaj.

- Poczęstunek będzie tradycyjnie świąteczny, będzie też bogaty wybór ciast - mówiła Elżbieta Jaszczak. - Dziękuję wszystkim, którzy zadeklarowali już chęć pomocy, to dzięki ludziom dobrej woli łodzianie będą mogli miło spędzić przedświąteczną sobotę.

Przed rokiem w I Łódzkiej Wigilii wzięło udział ponad tysiąc łodzian. Wielu zapowiadało, że przyjdzie za rok, więc serdecznie zapraszamy. Będziemy czekać od godziny 12. 

View the embedded image gallery online at:
http://mops.lodz.pl/index.php/ii-lodzka-wigilia#sigFreeId5af91f6d82

OGŁOSZENIA

Books!