Wyprawki szkolne od darczyńców

40 dzieci z rodzin będących klientami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi otrzymało wyprawki szkolne, które ufundowali darczyńcy biorący udział w tegorocznej akcji dziennika „Fakt”.  Wśród fundatorów znaleźli się: Joanna Skrzydlewska, członek zarządu województwa łódzkiego, Monika Długosz-Łempicka, dyrektor ds. marketingu Manufaktury, Andrzej Ritmann z Izby Komorniczej w Łodzi, detektyw Krzysztof Rutkowski i jego partnerka Maja Pilch oraz Dariusz Joński, poseł na Sejm RP.

- Serdecznie dziękuję wszystkim za serce, życzliwość i hojność – mówiła Małgorzata Wagner, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi. – To wspaniałe prezenty, dzieci będą miały ogromną niespodziankę na koniec wakacji.
Prezenty przekazała Monika Marczyńska z łódzkiego oddziału dziennika „Fakt”, a okrągły stół w gabinecie dyrektora MOPS dosłownie został  przysypany wszystkim o czym tylko mogą marzyć uczniowie. Kolorowe plecaki ozdobione postaciami z bajek i dziecięcych lektur, piórniki, mieniące się kolorami tęczy kredki, farby i mazaki, długopisy, ołówki, zeszyty i wiele innych drobiazgów” niezbędnych w tornistrze każdego ucznia.  

- Nasi darczyńcy kupując wyprawki doskonale wiedzieli co wybrać, aby sprawić dzieciom radość – mówiła Monika Marczyńska. – Każdy był zorientowany co obecnie jest w modzie, więc dzieci powinny być zadowolone.
W imieniu obdarowanych dzieci dziękujemy za udział w akcji i okazane im serce. Każdy z obdarowanych uczniów był zachwycony prezentami jakie dostał.

OGŁOSZENIA

Books!